• Xocalı küçəsi 62, AZ1025 Baku, Azerbaijan
  • (+994) 12 490 84 51/52/53

“YURDUMUZA BAHAR GƏLIR 2020”

adlı Respublika uşaq  rəsm müsabiqəsində ilkin seçimlərdən sərgidə iştirak etmək haqqı qazanmış iştirakçıların siyahısı.

Nəzərinizə çatdırırıq ki, müsabiqə elan olunan zaman 12 yaşa qədər və 12-17 yaş arası nəzərdə tutulmuş iki ayrı sərgi məlum “koronavirus epidemiyası” səbəbindən təxirə salınaraq 18 mart 2020-ci il tarixindən etibarən, Xətai Sənət Mərkəzinin facebook, instagram səhifələrində, həmçinin www.xsm.az saytının tədbirlər bölümündə “Yurdumuza bahar gəlir” vertual sərgi adı altında sərgilənəcəkdir.

Diplom və təşəkkürnamələri mart ayının 24-dən sonra Xətai Sənət Mərkəzindən əldə edə bilərsiz.

Aylin Cavadova Filman 02.01.2010 Sumqayıt Şəhər 1nömrəli Ugim
Abbaslı Nergiz  Eldeniz       24.02.2011 2 Saylı  UİM
Abbaslı Raminneymet Oğlu      22.09.2006 314 Nö Tam Ortaməktəb
Abbaslı Selcan Mübariz Qızı    12.12.2005 Kamart Incəsənət Qalereyası
Abbasova Aysel Eldəniz   01.01.2007 Qlobal Kurs
Abdiyeva Aysu 16.12.2008 Qazax Qalereyasi Dernek Uzvu
Abdullayeva   Nuray Telman 03.01.2008 2 Saylı
Abdullayeva Fatimə Həşim Qızı 08.06.2006 Sabuncu r. 296 Məktəb
Abdullayeva Lalə Əsgər Qizı 03.09.2006 Şamaxi ş.Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq Şöbe
Abdullayeva Leyla Şamil 09.12.2009 2 Saylı  Uim
Abdullayeva Nəbibə Sərxan 23.10.2008 Bilik Yolu Tədris Mərkəzi
Abdullayeva Nigar Nicat  Qizi 15.05.2005 L 70 N-Li Mekteb Lisey
Abdullayeva Selcan Vusal 5.06.2008 Genca W.Uim
Abdulova Zehra Ekber Qizi 03.04.2004 Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Kolleci
Abdulrəhimli Rüstəm Vüqar Oğlu 31.12.2005 2 Nömrəli  Ugim
Abdurəhimova Xanım Sahib: 23.03.2007 Şəki Ş.Uluçay Tədris Mərkəzi
Abışova Ayanelnur Qızı 26.10.2011 Maximum Education And Consulting
Adil Tagiyev Ibrahim 13.10.2011 Femida Tehsil Merkezi
Ağamalıyeva Nazilə Vidadi Q 13 10 2010: Abc Tədris Mərkəzi
Agayev Cosqun Xalid 2007.08.15 Samaxi She Incesenet Tehsili Merkezi
Agayeva Əfqane Natiq 09.02.2007 Əhmed Bakixanov Adinau.I.M.
Ağayeva Fatimə Maarif Qızı 31.10.2008 H.Abbasov Adina Mastaga Medeniyyet
Ağazadə Banu Rövşənqızı 28.02.2010 2 Nömrəli Igim
Ağazadə Nəzrin Əllam Qızı 14.12.2008 182 Saylı Məktəb
Alisova Nezrin Yusif 26.02.2009 Cəfər Cabbarlı Adına Mədəniyyət Evi
Aliye Ismayılzade 15.06.2010 Panda School
Aliyə Mahmudova Ilqar Qızı  11.01.2009 Mübariz Ibrahimov Adına Sənət Mərkəzi
Aliyə Məmmədova Bəhruz   31.03.2010 Sumqayıt Şəhər  Ugim
Aliyə Nəsrullayeva Rasim Q. 14.01.2013 Pozitiv Kids Studio
Allahverən Günay Aftandil Qızı  05.10.2007 2 Nömrəli Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Allazova Asya Rafael 12.01.2009 Ümman Qadin Və Uşaq Klubu
Alxaslı Fəridə Vüqar Qızı  25.11.2010 Şəki Şəhər Uluçay Tədris Mərkəzi
Amina Suleymanova Rafik Qızı 23.04.2008 M.Ibrahimova Dına Sənət  Mərkəzi
Arif  Şərifov 22.05.2009 129 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Asifə Bağırlı  Asif 27.06.2011 Qax Rayon Uşaq- Ugim
Aslanli Kamil 15.01.2011 Sumqayit Seheri Verbal Tedris Merkezi
Aslanova Selcan Zaur  03.11.2004 26N Fizika-Riyaziyyat Və Informatika Təmayüllü Lisey
Asya Suleymanova Novruz Qizi 04.05.2007 2 N.Lixocavendtam Orta Mekteb
Axundov Orxan Anar Oğlu     10.07.2012 Kamart Incəsənət Qalereyası
Axundzadə  Amina 30.11.2010 Qazax Qalereyasi Dernek Uzvu
Ayan  Vəlizadə Ilmar Q. O5.11.2011 Pozitivkids Studio
Ayan Həsənli Fariz Qızı 26.02.2009 Masazır Qəsəbəsi Xəmsə Tədris Mərkəzi
Ayan Musayeva Zamin 25.08.2012: Zehra.Art.Studio
Aydan Nurili Rauf 21.01.2011 Cəfər Cabbarlı Adına Mədəniyyət Evi
Aydan Rüstemli Samir Qizi 19.04.2009 Şamaxi Şeher Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq S
Aydanelizade Nahid 02.08.2012 Nesimi Rayon Rovsen Nesirov Adina 111Sayli Orta Mekteb
Ayla Əliyeva Vüqar 12.04.2007 Sumqayıt ş. 1nömrəli Ugim
Aysel Abbaszadə Elçin 02.01.2011 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
Aysel Quliyeva Azər Qızı: 14.12.2007 Neyron Təsdris Mərkəzi
Aysu Abbaszadə Rüfət 11.02.2006 Zehra.Art.Studio
Aysu Abdullayeva Abdullah  20.02.2009 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi
Aysu Axundzade Rüstəm  18.10.2008 Lənkəran Şəhər Uşaqrəssamlıq Məktəbi
Aysu Nesirli Fuad 02.01.2012 Femida Tehsil Merkezi
Aysun Quluzadə Mahir 17.07.2005 Lənkəran Şəhər Uşaqrəssamlıq Məktəbi
Aysun Rzazadə Ceyhun 16.06.2008 6 Saylı Məktəb Lisey
Aysun Seferova Yalcin Qizi  17.05.2005 Şamaxi Şeher I T M Ressamliq Sobesi
Aytən Astanova Əsgər Qızı  03.10.2003 Səid Rüstəmov Adına 3 Nömrəli  Uim
Ayten Haciyeva Murad Qizi 03.21.2008 By Nart Gallery
Ayxan Məmmədov Müşfiq  16.09.2008 4 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Ayxan Vəlizadə Ilmar O.   05.11.2011 Pozitiv Kidsstudio
Azadəliyeva Simuzər  05.10.2006 147-Saylı Texniki /Humanitar Lisey
Azima Ibrahimzadə Abbas 02.02.2009 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Babashzade Mensume Elvan Qizi 22.05.2008 2 N.Li Xocavend Tam Orta Mekteb
Babayev Fərid Ramin 16.03.2009 Şəki Şəhər Uim
Babayeva Camina Nazim M.
Babayeva Fidan Cavid Q  14.12,2011 Abctədmərtanrıverdiyeva Tamam
Babazadə Leyla Ayxas 27.05.2008 Respublika    Ugim
Bağırova Fatimə Emin Qızı Kamart Incəsənət Qalereyası
Bahar Bayramova Cabbar 20.03.2003 Xetai Senet Merkezi
Bahar Kazımlı Səyyad 25.08.2005 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Balakisiyev Ehmed   03.12.2011 Sumqayit Seheri Verbal Tedris Merkezi
Banuçiçək Rəcəbli Ziya Q. 20.01.2011 Xətai Sənət Mərkəzi
Baxşıyeva Zəhra Zöhrab 23.03.2011 2 Nömrəli Ugim
Baxsizade Nezrin Iqbal Qizi  06.10.2003 Lenkeran Dovlet Humanitar Kolleci
Bayramli Aydan Cemil 14.05.2013 Elitar Gimnziya
Bayramov Rustam Cemil Oglu 16.12.2009 Elitar Gimnziya
Bədəlova Nuray Aleksandr 03.09.2009 132-134№ Orta Məktəb
Bedirova Nurten  27:07:2006 Şamaxi weher I.T.M. Ressamliq Wobesi
Bəkirova Məryəm Rüfət  23.11.2006 Ceyranbatan Qəsəbə Usaq Incəsənət Məktəbi
Bəşirli Türkan Vahid 09.09.2006 Balaxani Mədəniyyət Evi
Bəyaz Həzənzadə Ilkin 26.09.2009 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Beyrək Imanov Araz 18.02.2012 Hədəf Kursları Yasamal Filialı
Beyverdiyeva Hemide 11.05.2009 Sumqayıt Şəhər 1nömrəli Ugim
Binyetova Aygun Samir Qizi  09,07,2010 Elşen Huseynov Adina 2 Sayli Tam Orta Mekteb
Cabir Rəcəbov Həmid 22.02.2010 Abseron Buzovna Art Studio
Cavid Rzayev Ələkbər 01.14.06 Lənkəranşəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
Cəbiyev Raul Rahib Oğlu 12.09.2015 Maximum Education And Consulting
Cəbizadə Nuray Anar 26.07.2011 Artschoolbyrufane
Ceferli Deniz Mirtağı 24.03.2008 2 Saylıuşaq Incesenet Mektebi
Ceferli Ergin Cingiz  18.03.2010. 246 sayli məktəb
Cəfərova Arzu Əli Qızı 12.02.2006 Xətai Uşaq Rəsm Yaradıcılığ Studiyası
Cəmilə 15.05.2013 Novator Tədris Mərkəzi
Dadaşlı Nuray Cahangir Qızı 17.09.2010 275 Sayli Mekteb Lisey,Elif Tedris Merkezi
Dadasova Xeyale Arif Qizi  28.08.2007 Yevlax Ş. Qoyun Binesi R.Rzayev Tam Orta Mekteb
Darişova Səbinə Rahib Qızı  02.06.2007 H.Abbasov adina Mastaga medeniyyet
Davud Həsənzadə Faiq 13.03.2013 212 Saylı Orta Məktəb
Dərziyeva Fatimə 26.11.2009 Qazax Qalereyasi
Dəvəli Banu Vahab Qızı      12.06.2007 Kamart Incəsənət Qalereyası
Dilbər  Səlimova 09.09.2005 Masallı R.Inc.Məkt.Rəssamlıq
Dilbər Ismayılova Surxay Qızı 14.01.2011 Zehra.Art.Studio
Durna Məstanzadə Nadir Qızı  26.07.2009 Laçın Rayonu 11 Nömrəli Tam Orta M
Duyğu Məlikova Fuad Qızı 07.10.2013 Hədəf Kursları,Yasamal Filialı
Əhmadov Kənan Anar Oglu 15.07.2010 1 Nömrəli Ugim
Əhmədova Aysun Əkrəm Qızı 0.01.2004 Balakən Rayonu Htt Liseyi
Ehmedovaxedice Beyaz Qizi 2007.08.30 275sayli Orta Mekteb Xetaisenet
Ehmedzade Tural  15.02.2009 Sumqayit Seheri Verbaltedris Merkezi
Əhmədzadə Səbinə Həci 10.04.2009 Zığ Qəsəbə Mədəniyyət Evinin Rəssamlıq Kursu
Ələsgərli Amin Elxan  23.01.2004 Sumqayıt Şə.Bakıxanov Adına 1 Saylı Uim
Əli Bayandur Şəhriyar O. 01. Pozitiv  Kids Studio
Əli Əliyevbəhmən 25.08.2008 Laçın Rayon 20 Nömrəli Tam Orta
Əli Əzizov Ceyhun 08.03.2007 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Əli Kazımlıvaqif Oğlu 28.02.2006 M.Ibrahimovadınasənət Mərkəzi
Elif Tosun Selman 13.07.2005 Baki Turk Anadolu Litseyi
Elin Siriyev Elman 26.02.2012 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Eliyev Adifelshad Oglu 15.07.2005 Agstafa Dovlet Resm Qalereyasi
Əliyev Cahangir Səyyad Oğlu 23.02.2008 Roil Respublika Olimpiya Idman Liseyi
Əliyeva Ədile Şükür Qızı  15.09.2008 Xırdalan Şəhər 3 Saylı Mədəniyyət Evi
Əliyeva Gülər Nahid Qızı  07.11.2006 Lənkəran Ressamlig Məktəbi
Əliyeva Tamara Zöhrab 05.07.2005 Elamatxana
Əlizadə Dəniz Fariz Qızı 16.06.2009 Uğur Tədris Mərkəzi
Əlizadə Fateh Uşaq bağçası
Elza Huseynova Elcin 27.04.10: Xətai Uşaq Rəsm Yaradıcılıq Studiyası
Emiliya Zeynalova Elman 03.06.2014 Abseron Buzovna Art Studio
Emilya Rəhimli Emil  14.08.2006 Lənkəran Uşaq Rəssamlıq M.
Emin  Məhərrəmov Hamlet 05.07.2007 Laçın Rayon 20 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Əmiraslanova Mələk Qinyaz Qızı  31.07.2009 H.Abbasov Adina Mastaga Medeniyyet Merkezi
Esmer Mahmudova Behruz 13.12.2009 Nizami r. 214no Ortamektəb Xsm
Fatimə Balabəyova Vüqar  08.02.2010 3 Saylı Uşaq Və Gənclər Yaradıcılıq Mərkəzi
Fatime Ekberzade Rövşen Qizi  10.03.2007 Baki Şeheri Xetai Rayonu 55 Mekteb
Fatimə Əliyeva Niyazi  15.01.2005 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi.
Fatimə Həsənzadə Vidadi 13.01.2006 245  Nömrəli Məktəb
Fatimə Həşimli Elçin Qızı 07.06.2012 Nizami R. Ehtibar Cəlilov ad. 272nömrəli Orta Məktəb
Fatimə Məmmədzadə Elçin    27.09.2007 147 Texniki Humanitar Lisey
Fatimə Qurbanova Iltiqam Lənkəran S.Kazımbəyov Adına 6 Saylı Məktəb-Lisey
Fatimeyizəhra Məhərrəmova Ilkin 15.09.2007 Elfim” Tedris Merkezi
Fatma Mustafayeva Ixtiyar  10.02.2007 Zehra.art.studio
Feracova Leyla Ramin  09.03.2008 2 Saylı Uim
Fəridə Axundova Aqşin 23.10.2006 236 Orta Məktəb
Fəridə Cabbarlı Şahin Qızı 12.09.2012: 225 Saylı Tam Orta Məktəbin
Fəridə Məmmədzadə Aslan 30.12.2005 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Fərmanov Şənəl Zaur Oğlu  06.04.2009 Şamaxi Ş Incəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq Şöbəsi
Feyzullayeva Fatime 01.02.2008 Fuzulu ş. S.Susinski ad.1N Usaq Musiqi Incesenet Mek
Fidan  Əzizli Elçin 14.11.2008 147 Texniki Humanitar Lisey
Fidan Abasova Elxan  04.08.2005 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi
Fidan Allahverdiyeva Fariz 21.10.2005 Vusalasart
Fidan Babayeva Elyaga 13.04.2005 Temel Tedris Merkezi
Fidan Həsənova Rövşən 30.03.2009 147Texniki Humanitar Lisey
Fidan Seyfəli Anar Q.  28.11.2009 Pozitiv Kids Studio
Fidan Şükürlü Ceyhun 01.16.2008 Temel Tedris Merkezi
Firuze 5.05.2013 Novator Tədris Mərkəzi
Gamzayev Altair Akper Oglu  17.11.2009. №175 Mekteb
Gövhər Qafurova Rəhman Qızı 14.07.2006 Uşaq Incəsənət Məktəbi
Gulare Ismayilova Ibrahim 31.12.2006 Xetai Senet Merkezi
Gülayteyyubova Ramil  06.06.2012 Sumqayıt  Şəhər 1nömrəli  Ugim
Gulcətay Ibrahimzadə Xəzər    28.04.2008 Lənkəran S.Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Günel Kərimova Ramil   08.07.2007 Abseron Buzovna Art Studio
Hacər  Rəfiyeva 04.04.2007. Masallı R.Onbirillik inc.Məkt.Rəssamlıq
Hacısəlimova Zəhra Ruslan Qızı 12.06.2009 Şəki Şəhər Asan Abad Rəsm Kursları
Hacısəlimova Zəhra Ruslan Qızı 12.06.2009 Şəki Şəhər Asan Abad Rəsm Kursları
Hacıyeva Dəniz Nazim M.
Haqverdizade Nermin  03.12.2006 Sumqayit Seheri Verbal Tedris Merkezi
Həmidova Lalə Mehman Qızı 13.02.2007 F.Əmirovadına 6 Saylıincəsənətməktəbi
Həmidova Lalə Nazim M.
Həmzə Ağahüseynov Elman Oğlu   05.05.2006 2 Nömrəli Uşaq- Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Həqiqətəliyeva Dəyanət    04.12.2009. Quba 3 Nömrəli Məktəb.
Hesenli Sekine Kenan    13.03.12 Menar  Ehmedli
Hesenovagüluzar Ramazan     02.05.2008 2 Saylı Uşaq Incesenet Mektebi
Həsənzadə Adəm Ilkin Oğlu     2010.08.30 Abc
Həsənzadə Aydan Asif 11.02.2009 4 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Həsənzadə Zəhra Aqil Qızı     10.03.2007 Kamart Incəsənət Qalereyası
Hesenzademelekxanim Anar    19.06.2009 Fuzulu Seher S.Susinski Adina 1 Nomreli Umim
Heybətova Billurə Ceyhun     16.01.2008 Şamaxi Şəhər Incəsənət Təhsilimərkəzi
Heyderova Zeyneb Qosqar Qizi    15.02.2003 Lenkeran Dovlet Humanitar Kolleci
Huseyinova Aysu        12.05.2015 Menar Ehmedli Sobesi
Hüseyn Tağızadə Məlik      02.12.2009 Menar Sahil
Huseynli Aysu Vuqar Qizi    05.01.2004 Lenkeran Dovlet Humanitar Kolleci
Hüseynli Fatime Esed  19.09.2008 2 Saylı Uşaq Incesenet Mektebi
Hüseynov Fərid Müqabil Oğlu     17.09.2008 Respublika Uşaqgənclər Inkişaf Mər
Hüseynov Mehdi Nazim M.
Hüseynova Aygün Fazil          25.04.2009 Art School By Rufane
Hüseynova Mədinə Qismət Qızı 01.03.2006 Cəbrayıl ş. C.Əhmədov Adına Tam Orta Məktəb
Hüseynova Rəvanə Rəşad Qizi     17.03.2005 Şamaxi Ş. Incəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq Ş.
Ibrahim Teyyubzadə Ramil     26.05.2010 Sumqayıt Ş.1nömrəli Uşaq Gənclər InkişafMərkəzi
Ibrahimli Arzu Tofiq Qizi          19.02.2004 Şamaxi Ş. Incəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq Ş.
Ibrahimli Sevil Samir Qızı     26.03.2015 Maximum Education And Consulting
Ibrahimova Ayla Eldəniz      22.01.2009 2 Nömrəli Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Ibrahimova Aysel Asif          21.08.2003 Genca W.Uwaq Incesenet Mektebi
Ibrahimova Esmer Ceyhun Qizi    22.12.2008 2 N.Li Xocavend Tam Orta Mekteb
Ibrahimova Ramilə Orxan     25.08.2006 Füzuli Şəhər 2 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Ilahə Ağayeva Sohlət          27.01.2006 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Ilahə Əliyeva Emi          13.05.2008 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Ilahe Hacibalazadə         25.12.2009 Elfim” Tedris Merkezi
Ilahə Kərimova Allahverdi Qızı     14.04.2007 Masazır Qəsəbəsi Xəmsə Tədris Mərkəzi
Ilyas Sepxanlı Camal Oğlu          22.08.2005 Qara Qarayev Adına Mərkəzi Incəsənət Məktəbi
Inci Rzazadə Ceyhun Qızı           30.09.2009 Laçın Rayonu 11 Nömrəli Tam Orta
Iradə Abdullayeva Şəhriyar          20.11.2006 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Irma Məmmədova Samir   19.08.2014 Oxuduğu Məktəb: 297
Isgəndərli Vüsal Musa Oglu       23.01.2004 Sumqayıt Şəhər Bülbül Adına Uim
Isgəndərova Nurgül Ikram Qızı     28.03.2012 Uğur Tədris Mərkəzi
Ismayılova Aysu Zaur    24.03.2010 Abc Tədris Mərkəzi
Ismayılova Zamirə Zamiq Qızı  05.06.2006 5 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Jalə Əzimova Habil          12.06.2008 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Kamal Yusubov Ruslan      14.02.2009 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Kazımova     01.01.2007 Masallı R.Onbirillik Inc.Məkt.Rəssamlıq Ş.
Kazımova Yağmur Fariz Qızı      05.12.2013 Sabuncu R.137 Sayli Ortamekteb.Mektebeqeder Hazir
Kərimli Mələk Zamiq Qizi  31.07.2012 Art And Handmade Center
Kerimov Cavidan Elman Oglu   10.28.2006 Bineqedi Rayon 126 Sayli Mekteb
Kərimova Gülər Siyavuş Qızı      02.23.2008 Bilender Tədris Mərkəziraziyaart
Kərimova Leyla Teymur Qızı 179 Saylı Məktəb
Kərimova Zeynəb Zöhrab Q          14.04.2011 Abc Tədris Mərkəzi
Könül Məmmədova Ehtiram      05.06.2006 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Kübra Aslanova Hesen     21.10.2006 Sumqayıt Ş.1nömrəli Uşaq Gənclər InkişafMərkəzi
Lale Ibrahimova Deyanet          03.05.2010 Quba 2 Nomreli Mekteb
Lalə Ziyadova Ədalət Qızı          02.07.2004 Sumqayıt.35 N Məktəb
Layıcova Alina      27.09.2004 Balakən Rayonu Httliseyi
Ləman Məmmədli Elçin Qızı          29.05.2006 Şəki Şəhər Uşaq Incəsənət Məktəbi
Ləman Nəsrullayeva Rasim Q.    7.07.2008 Pozitiv Kids Studio
Leman Yusifova      20.07.2010 Nizami Tedris Merkezi
Leyla Mahmudova Rustəm   26.06.2011 Şamaxi Ş. Incəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq Ş.
Leyla Manafli Farid         25.12.03 Xetai Senet Merkezi
Leyla Mirzecanzade Tofiq  01.03.2011 3 Nomreli Mekteb Xirdalan Seheri
Leyla Musayeva Nofel       30.05.2008 Elfim Tedris Merkezi
Leyla Zeynalova          29.02.2007 Neyron Təsdris Mərkəzi
Leyli Imanova Araz          19.09.2010 Hədəf Kursları,Yasamal Filialı
Mafərə Abbasova Əsgər      26.08.2009 Şəmkir r. N.Süleymanov Adına 2Saylı Tam Orta Məkt
Mahmudova Aytən Əhməd Qızı 20.02.2013 Uğur Tədris Mərkəzi
Malızadə Məcid Elşən          10.08.2008 Qlobal Kurs
Mansurova Ləman Ülvi Qızı      07.03.2011 Kamart Incəsənət Qalereyası
Maral Tomayeva     05.10.2010 Panda School Tedris Merkezi
Mayilova Nigar Elşad          16.09.2007 Balaxani Mədəniyyət Evi
Mecidova Razida Damet Qizi       12.07.2005 Baki Sher,Bineqedi Rayon 126 Sayli Mekteb
Mədinə Isgəndərova Mikayıl        28.11.2006 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Mədinə Məmmədova Nurəddin Q   18.09.2008 5 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Mədinə Məmmədzadə Nadir          05.02.2006 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Medine Tomayeva          20.05.2008 Panda School Tedris Merkezi
Mehbube Mirzeyeva Elisahib     29.10.2010 Femida Tehsil Merkezi
Məhəmməd Nəcəfzadə Nazif     24.04.2011 Ceyranbatan Qəsəbə Usaq Incəsənət Məktəbi
Məhəmməd Salehov Nahid       25.12.2011 Zehra.Art.Studio
Məhərrəmli Sinan Ceyhun        03.06.2009 2 Nömrəli Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Məhərrəmova Nərmin Anar       12.08.2009 Şəmkir r. N.Süleymanov Adına 2Saylı Tam Orta Məkt
Mehin Abdullazadə Novruz          17.10.2009 Sumqayıt Ş.1nömrəli Uşaq Gənclər InkişafMərkəzi
Mehriban Qədirli Mehman        14.09.2013 Sumqayıt Ş,Cəfər Cabbarlı Adına Mədəniyyət Evi
Mələk      12.02.2015 Novator Tədris Mərkəzi
Mələk Cəlilova Cəlil       24.05.2012 Qax Rayon Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Mələk Əlizadə Elvin          14.10.2012 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Məmədova Aydan Muşfiq        02.05.2007 Qazax Qalereyasi Dernek Uzvu
Məmədova Məryəm Vugar      24.01.2007 Respublika Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Məmmədli Ayaz Qoşqar          22.12.2006 2 Nömrəli Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Məmmedli Cavid Vasif          31.07.2010 Nizami Tədris Mərkəzi
Məmmədli Esmira Nəsib       23.03 .2010 Balaxani Mədəniyyət Evi
Memmedli Nergiz Ceyhun     22.04.2011 2 Saylı Uşaq Incesenet Mektebi
Memmedli Nezrin Urfan Q      27.02.2007 Agstafa Dovlet Resm Qalereyasi
Məmmədli Nurçin Mübariz Qızı    30.03.2007 Sabuncu. 296 Nömrəli Məktəb Tədris Mərkəzi
Məmmədov Əli Həsən Oğlu          02.06.2005 Şəki Şəhər Uşaq Incəsənət Məktəbi
Məmmədov Əli Ramil O.        01.08.2008 Pozitiv Kids Studio
Məmmədov Murad Anar O.      13.10.2006 Lənkəran Ş.Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Məmmədova Aytən 2003 Nazim M.
Məmmədova Məryəm Vüqar Qızı   24.01.2007 Respublika Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Məmmədova Nərmin Namiq Qızı    26.11.2009 Abc Tədris Mərkəzi
Məmmədova Nilufər Mübariz      22.08.2009 112 Nömrəli Məktəb
Memmedzade Xedice Asif          12.11.2011 Adddim Tedris Merkezi
Merve Musa Elshad          08.06.2013 Tesviri Senet Qalleriyasi
Məryam Emenullayeva Elxan  10.05.2004 261 Saylı Məktəb Lisey
Məryəm      22.03.2011 Novator Tədris Mərkəzi
Məryəm Əlipənahli Əlikram    08.06.2010 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi
Məryəm Namazlı Ramin          15.07.2010 Free Children Tədris Mərkəzi
Məryəm Rzayeva Adil Qizi          28.05.2010 Masazır Qəsəbəsi Xəmsə Tədris Mərkəzi
Məryəm Şəkiliyeva Ramiz Qızı 07.07.2006 Balakən Rayonu Humanitar Və Texniki Təm Lisey
Məryəm Şirinova Sərxan          21.08.2012 Uluchay Tədris Mərkezi
Mətin Əzimov          06.03.2006 Masallı R.Inc.Məkt.Rəssamlıq
Meybullayeva Mehemmedeli          04.03.2014 Menar Ehmedli
Meybullayeva Melek     04.03.2014 Menar Ehmedli
Məzahir Dünyamalıyev Ramil Oğlu 14.06.2008 Sumqayıt.22 Nömrəli Məktəb
Mikayil Abdullayev Nəsimi     28.11.2008 Elfim” Tedris Merkezi
Mikayılzadə Fidan Fuad Qızı   11.09.2011 Kamart Incəsənət Qalereyası
Milana Babayeva Araz Qızı    21.12.2010 Mübariz Ibrahimov Adına Sənət Mərkəzi
Mirəliyev  Yusif Nazim M.
Mirislam Seyidli Mirhəşim    11.05.2011 Saki Art School
Mirmusa Hüseynzadə Tələt          12.06.2004 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Mirsəkinə Yusubova Mircəlal  23.01.2009 Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyası
Mirzəyeva Əminə Nadir Q          09.06.2010 Lider Land Tədris Mərkəzi
Mirzəzadə Nəzrin Səyyar          26.04.2009 2 Nömrəli Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Mirzəzadə Sayə Mirzə          27.09.2010 Balaxani Mədəniyyət Evi
Misirova Zəhra Səbuhi Qızı Xətai Rayon 58 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Misirzade Zeynəb Səbuhi Qızı 12/16/2010 58 Nömrəli Tam Orta Məktəbin 4 A Sinifi
Murad Məhəmmədəmin Turan O.   24.11.2009 Respublika Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Muradlı Gülçin Tahir Qızı 13.10.2009 Şəki Şəhər Uşaq Incəsənət Məktəbi
Muradova Ülkər Eltac Qızı          29.10.2008 2 Nömrəli Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Musayeva Fatimə Kənan Qızı    18.08.2010 Şəki Şəhər Asan Abad Rəsm Kursları
Musayeva Nermin Teymur 12.11.2009 2 Saylı Uşaq Incesenet Mektebi
Mustafazadə Şəbnəm Elbrus      25.11.2008 182 Saylı Orta Məktəb
Mutahirova Zamira Muslim          26.12.2007 Sevimli Bala
Əkbərova Müjgan Əşrəf              13.11.2011 Fərdi
Nabat Adaşova Eldəniz          08.11.2009          Qax Rayon Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Nağıyev Vahid Faiq Oğlu       10.07.2010 Uğur Tədris Mərkəzi
Nağızadə Arzu Xanhüseyn      01.09.2009 Füzuli Şəhər 2 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Namazova Nuray Rəwad         13.042008 Genca W.Uwaq Incesenet Mektebi
Narin Mehbalızade Bəxtiyar       18.05.2010 Sumqayıt Ş.1nömrəli Uşaq Gənclər InkişafMərkəzi
Nazira Velimetova 09.09.2008 Abseron Buzovna Art Studio
Nazlı Bayramova Orxan     22.07.2009 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nazlı Həsənova Elşən Qızı       03.04.2008 Qara Qarayev Adına Mərkəzi Incəsənət Məktəbi
Nəbili Xədicə Nadir Qızı       10.05.2010 Ceyranbatan Qəsəbə Usaq Incəsənət Məktəbi
Necefli Elibala       09,07,2010 Şamaxi ş.Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq Şöbe
Nəcəfova Xumar        11.08.2007 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi.
Negin Qubadi Abdullah Qizi    06.09.2006 Vusala’s School
Nərgiz Babayeva Elxan      02.07.2008 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Nərgiz Bağırzadə Saleh       21.07.2017 Saki Art School
Nərgiz Əliyeva Fəxrəddin       12.09.2007 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nərgiz Əliyeva Hicran        07.03.2007 108 N Tam Orta Məktəb
Nərgiz Şəfizadə Şahin          25.09.2011 Sumqayıt Ş. 1nömrəli Uşaq Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Nərmin Ağamirzəyeva Sadəddin Q.30.12.2007 5 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Nərmin Həsənova Elçin      19.02.2006 A_Art_Studio
Nərmine Hüseynova Azər   11.11.2007 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nərminə Məmmədova Nayaz  22.05.2007 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nərminə Xuduyeva Əlyar Qızı     28.01.2005 5 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Nəsibli Sümeyra Yusif Qızı   29.02.2008 Şəki Şəhər Uşaq Incəsənət Məktəbi
Nəsibova Nigar Nazim M.
Nesirov Aksin Taleh Oglu       19.07.2008 Sheki Rayon Orta Zeyzid 1 Sayli Tam Orta Mekteb
Nəzərli Tuncay Vüsal         18.05.2011 Art School By Rufane
Nəzrin Baxşəliyeva Rövşən       04.04.2004 Sumqayıt Ş. 1nömrəli Uşaq Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Nəzrin Rəhimli Rahim      18.07.2005 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nigar Abdullayeva Şaiq          18.04.2008 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi.
Nigar Quliyeva Yunis Qizir      09.09.2005 220 Nom Orta Mekteb
Nihad Quluzadə Anar          23.06.2006 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nilay Qaralova Rəşad          06.10.2008 Elfim Tedris Merkezi
Novruzlu Humay Fərid Lider Land Tədris Mərkəzi
Nübar Dadaşova Qafqaz          03.11.2008 Laçın Rayon 20 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Nuran Nuri Elməddin Qızı     20.07.2007 2 Nömrəli UGİM. “Gənc Tərtibatçı Rəssamlar” Dərnəyi
Nuray Cəfərzadə Mirkazım          23.06.2009 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Nuray Əliyeva Əbülfəz Qızı    24.02.2007 Zehra.Art.Studio
Nuray Mirzəli Xaliq          09.05.2010 Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyası
Nuray Mirzəli Xaliq         09.05.2010 Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyası
Osmanova Medine Irwad Qizi  18,05,2007 Şamaxi ş. Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq s
Özləm Abid Turac         20.06.2009 Qax Rayon Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Paşayeva Ayan Elnur Qızı     07.02.2008 2 Nömrəli Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Pənahov Araş Nazim M.
Püstəxanım Əliyeva Ilqar     24.01.2007 Bilik Yolu Tədris Mərkəzi
Qadiyeva Ruqiyyə Telman          10.11.2008 2 Nömrəli Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Qadıyeva Safiya          03.06.2014 2 Saylı Uşaq Incesenet Mektebi
Qafarlı Gülay Natiq Qızı       16.06.2009 Respublika Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Qafarlı Minə Kərəm Qızı       13.04.2013 Kamart Incəsənət Qalereyası
Qafarova Mehbube Vusal Qizi    02.06.2007 Şamaxı ş Incesenet Tehsili Merkezi Ressam.şobesi
Qaraxanov Nəvai Kamart Incəsənət Qalereyası
Qarayeva Nergiz Gunel Qizi  14.01.2005 70 N-Li Mekteb Lisey
Qarayeva Xədicə Bayram Qizi       25.03.2008 3 Nomreli Ugim
Qardaşzadə Ayan Raşad          2.02.2010 Ni Art
Qasımlı Gülanə Ramiz Qızı        07.07.2006 Xəzər Rayonu 216 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Qasimov Ülvi Ələsgər          07.10.2008 Balaxani Mədəniyyət Evi
Qasimova Gulxanim Kamil     09.08.2008 Balaxani Mədəniyyət Evi
Qasımova Məryəm Ilqar        2009 23 09 Bilender Tədris Mərkəzi-Raziyaart
Qazıyev Elcan Səməddin Oğlu  15.05.2009 Abc Tədris Mərkəzi
Qədirli Aslan Mübariz Oğlu     21.11.2005 Hacıqabul Rayon, Ugim
Qədirli Fatiməxanım Kamil Qızı  23.01.2013 Kamart Incəsənət Qalereyası
Qəhrəmanlı Ayan Anar Qızı          31.01.2019 Zaqatala Zərifə Əliyeva Adına Lisey
Qəribzadə Rüstəm Rövşən    07.03.2008 Art School By Rufane
Qulamzadə Mədinə Vüqar Qızı      11.10.2006 Binəqədi r. 182n Tam Orta Məktəb
Quliyeva Aylin Agarahim Qizi  15.10.2008. 164 Maktab
Quliyeva Aysel Yusif Qızı     24.09.2006 Balakən r. N.Nərimanov ad.Mahamalar KəndOrta m
Quliyeva Xanin Agarahim Qizi  02.10.2008 164 Maktab 5 Snif
Quluzadə Aişə Kərim Qızı          21.05.2011 Uğur Tədris Mərkəzi
Quluzadə Arifə Kərim Qızı          16.09.2009 Uğur Tədris Mərkəzi
Quluzadə Raul Rauf          26.11.2012 Xətai Sənət Mərkəzi
Quluzadə Teymur Nazim M.
Qurbanli Aiwe Muwfiq Qizi     13.12.2008 70 N-Li Mekteb Lisey
Qurbanov Murad Tofiq O.      23.10.2009 Vusala’school
Qurbanzade Semender          03.06.2013 Sumqayit Seheri Verbal Tedris Merkezi
Rahide Quliyeva Müşfiq          20.01.2007 Abşeron r Saray Qesebesı 3 Saylı Tam Orta Mekteb
Ramazanova Nermin Sehrab Qizi  28.07.2007 Əhmed Bakixanov Adina Uwaq Incesenet
Ramazanova Nermin Sehrab Qizi   28.07.2007 Əhmed Bakixanov Adina Uwaq Incesenet Mektebi
Ramin Memmedeliyev Zamin Oğlu 2005.06.25 6nomreli. Abşeron r. Xırdalan Şəhəri Stil. Academy
Ramiz Məlikov Adil          09.01.2015 Abseron Buzovna Art Studio
Raul Əliyev Intiqam Oğlu          04.02.2010 Mübariz Ibrahimov Adına Sənət Mərkəzi
Rehile Meherremova Teymur Qizi  01.09.2010 179 Nömrəli Məktəb. Qızıl Ay Rəsm Kursu
Rəna Həsənli Rauf Qızı            31.10.2012 Bakı Ş 3 Nömrəli Uşaq Gənclər Yaradıcılıq Mərkəzi
Rəvanə Ismayılova Bəxtiyar   03.06.2006 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Riyad Islamzadə Ağabala     18.09.2008 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi.
Rüqayyə Soltanlı Emin Qızı    23.04.2006 5 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Rüstəmli Gülnar Mövlud     11.03.2003 Biləsuvar r.Xırmandalı Kənd Uşaq IncəsənətMəktəbi
Rüstəmov Ziyəddin Novruz    16.11.2005 Art School By Rufane
Rüstəmzadə Əsmər 2012 Nazim M.
Rzayeva Niqar Səməndar       17.07.2008 Genca W.Uwaq Incesenet Mektebi
Rzazadə Aysun Ceyhun       6.06.2008 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Sadiqova Aise       03.06.2008 Sumqayit Seheri Verbal Tedris Merkezi
Sadiqova Gulay Huseyn          21.01.2007 Pandaschool Masazir
Sahib Fətiyev Vüqar O.          14.11.2007 Pozitiv Kids Studio
Sahibət Əliyeva Ramin Qızı  28.09.2006 Masazır Qəsəbəsi Xəmsə Tədris Mərkəzi
Salamzade Elçin Laçın Oğlu 18.08.2009 Şəki Şəhər Uşaq Incəsənət Məktəbi
Salayev Fərid Azər          31.08.2014 6 Saylı Məktəb
Salmanlı Gülay Elçin Qızı     08.09.2006 2 Nömrəli Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Şamxal Qurbanov Aydın  02. 02. 2004. Balakən R. Humanitar Və Texniki Təmayüllü Liseyi
Səbinə Dadışova Rahib          02.06.2007 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Şəbnəm, Mustafayeva Rəfail Qızı  19.07.2003 Ağdaş R. Nizami Gəncəvi ad. 2N Tam Orta Məktəb
Səfərli Elif Nazim M.
Səfərova Aysun Yalçin Qizi          17.05.2005 Şamaxi Ş. Incəsənət Təhsili Mərkəzi RəssamlıqŞöbə
Şəhanə Məmmədova Fəqan          02.11.2004 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Sehri Allahyarova Ramin Qızı   06.11.2010 Əsra Tədris Mərkəzi
Sema Eliyeva Ayaz Qizi      15 09 2007 Xetai
Səma Əsədova Rza          27.07.2006 58 Saylı Tam Orta Məktəb
Səma Yusifova Anar Qizi       12.11.2008 Altemo Tədris Mərkəzi
Səmədli Könül Tərlan Qızı          05.04.2010 Qlobal Kurs
Şəmməmədova Fatimə Rəhman    07.14.2008 Qlobal Kurs
Şerqiyye Ismayılova Ibrahim       25.01.2012 Xetai Senet Merkezi
Sərxan Mehdizadə            02.22.2011 Saki Art Scho
Sevən Həsənli Iltifat          01.09.2005 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Seyidli Firəngiz Mirhəşim          03.03.2009 Saki Art School
Seyidzadə Əbdülqadir Ilyas Oğlu  25.05.2007 Uğur Tədris
Sinarə Mahmudova Nazim  24.02.2006 Balakən r. M.F.Axundov ad. Sarıbulaq Kənd Orta Mək
Sireliyev Selma Mobil Qizi       07.12.20011 Menar Ehmedli Sobesi
Sirinli Gunay Eynur Qizi  08.02.2007 Yevlax Ş. Qoyun Binesi R.Rzayev Tam Orta Mekteb
Şirinova Aysu Aqif     14.08.2008 Saray Qesebesı A.Muzefferov ad. 2saylı Tam Orta Mek
Şirvanov Ilkin Dadaş Oğlu           28.06.2005 Lənkaran Rayonu Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Şirvanova Ilahə Dadaş Qızı          07.02.2009 Lənkaran Rayonu Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Snejana Biryukova Veceslav Qızı   10.06.2007 H.Abbasov ad. Mastaga Medeniyyet Merkezi ArtStudio
Solmaz Əmirzadə Vahab          27.06.2006 Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq Məktəbi
Suada Əsədullayeva Mirseid    19.03.2011 Abseron Buzovna Art Studio
Şükufə Həmzəyeva Xəyyam          5.01.2008 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi.
Süleymanov Altay Kənan Oğlu 09.02.2011 Uğur Tədris Mərkəzi
Süleymanova Aytac Kənan Qızı    03.09.2007 Uğur Tədris Mərkəzi
Suleymanova Gulşən Şəmil Qizi     28.09.2004 Qazax Qalereyasi Dernek Uzvu
Sunay Hüseynli Anar         05.03.2009 Hədəf Kursları,Yasamal Filialı
Tagizade Elvira Zahid Qizi          10.09.2003 Lenkeran Dovlet Humanitar Kolleci
Tağızadə Lətifə Asəf Qızı          26.09.2010 Ümman Qadın Və Usag Klubu
Tağızadə Sənəm Ramil Qızı   31.12.2006 314 Saylı Tam Orta Məktəb
Tahirzadə Aysel Qoşqar Qızı          30.08.2011 Respublika Uşaq-Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Tanrıverli Leyla Taryel       25.01.2008 Füzuli Şəhər 2 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Terxan Mikayilov Vadil Oqlu    01.11.2006 Şamaxi Ş.Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq Sobe
Teymur Memmedli  31.08.2012 4-Li Ugim
Tofiq Aslanzadə          14.07.2014 Hədəf Kursları,Yasamal Filialı
Türkan Ağalarova Reşad       27.09.2007 Sumqayıt Ş. 1nömrəli Uşaq Gənclər Inkişaf Mərkəzi
Türkan Quliyeva       14.04.2005 Masallı R.Onbirillik Inc.Məkt.Rəssamlıq Ş.
Ülkər Məmmədova Zaur   20.06.2006 Abseron Buzovna Art Studio
Ülvi Beydulla Ceyhun          08.11.2009 Əhmed Bakixanov Adina 1sayli Incesenet Mektebi
Vəfa Seyidbalayeva Rəşid      25.05.2006 Elfim” Tedris Merkezi
Vekilov Orxan Valeri      30. 07. 2006 216 Sayli Tam Orta Mekteb
Vəli Vəliyev Dəyanət Oğlu     10.08.2010 Masazır Qəsəbəsi Xəmsə Tədris Mərkəzi
Vəliyev Eldar Emin             01.01.2012 Oxuduğu Məktəb: 248
Vəliyev Məhəmmədəli Vüqar O     13 11 2010 Abc Tədris Mərkəzi
Velizade Zerefsan Veli Qizi      16.12.2007 2n Or Me
Vüsalə Ələkbərova Məhərrəm      29.10.2005 4 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Xalıq Xalıqlı Kamil        20.02.2010 Abseron Buzovna Art Studio
Xalstova Diana Vasilyevna Qızı     05.04.2009 Bakı Şəhəri Qara Qarayev 145 Nömrəli Məktəb
Xanaliyev Sadiq Elman Oqlu      23.08.2006 Şamaxi ş.Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq Şöbe
Xanim Abdullazade Qadir Qizi     30.06.2011 6 Sayli F.Emirov Adina Incesenet Ve Musiqi Mekteb
Xanlarova Fatimə Eşqin Qızı     20.07 2011 Sabuncu Rayonu 296 Nömrəli Məktəb
Xasmemmedov Ruhin Ceyhun O.  22.01.2009 Qazax Qalereyasi
Xasmemmedova Könül     3.10.2010 Qazax Qalereyasi
Xaspoladov Isgəndər Nazim M.
Xədicə Məmmədova Vahid Qızı     30.10.2007 Qara Qarayev Adına Mərkəzi Incəsənət Məktəbi
Xədicə Qarayeva Bayram Qizi      25.03.2008 3 Nomrəli Ugim
Xədicə Quliyeva Səyavuş        18.01.2009 4nomreli Usaq Incəsənət Məktəbi.
Xedice Rustemli Ulvi           15.05.2013 Xetai Senet Merkezi
Xədicə Salehova Nahid          14.07.2009 Zehra.art.studio
Xədicə Xəlilzadə Fuad Qızı       15.03.2013 Ankara Liseyi,Xətai Sənət Mərkəzi
Xədicə Yusifova Fazil         2009 23 09 Bilender Tədris Mərkəzi-Raziyaart
Xelilova Ayse Heyder             30.06.2011 Addim Tedris Merkezi
Xəlilova Şəmsiyyət Şamil Qızı     21.12.2006 Balakən R. Humanitar Və Texniki Təmayüllü Lisey
Xıdırova Nigar Samir          05.10.2009 Şəmkir r. N.Süleymanov ad.2 Saylı Tam Orta Məktəb
Xlyustikova Mariya Nikolaevna     24.09.2011 2 Nömrəli Uşaqgənclər Inkişaf Mərkəzi
Xudaverdiyeva Sona Ilham Qızı     19.06.2006 H.Abbasov ad. Mastaga Medeniyyet Merkezi ArtStudio
Xudayeva Fatimə Loğman       07.08.2010 Balaxani Mədəniyyət Evi
Yağmur Əskərzadə Elçin          12.03.2010 Abseron Buzovna Art Studio
Yaraliyeva Gulare Amir       23.10.2007 Altemo
Yolcuyeva Rena Ərsad Qizi      20.12.2004 Şamaxi ş.Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq Şöbe
Yusif Memmedli            25.12.2008 “Elfim” Tedris Merkezi
Zəhra Cabbarlı Ramin       27.02.2012 Abseron Buzovna Art Studio
Zəhra Novruzova Əli          29.07.2005 4 Nömrəli Uşaq Incəsənət Məktəbi
Zərbaliyeva Gozəl Ömər       07.12.2009 Şamaxi ş.Incesenet Tehsili Merkezi Ressamliq Şöbe
Zeynalova Sema Zireddin      01.10.2008 Fuzulu ş. S.Susinski ad.1N Usaq Musiqi Incesenet Mek
Zeynəb Allahverdiyeva Sərdar      03.12.2004 Zehra.Art.Studio
Zeynəb Fəttahova Hidayət           03.10.2005 108 Nömrəli Tam Orta Məktəb
Zeynəb Məlikova Əli          09.02.2005 108 N Tam Orta Məktəb
Zeynəb Məmmədova Zohrab       01.01.2005 Abseron Buzovna Art Studio
Zivər Kərimli Elçin Qızı         15.04.2005 Leyla Art Studio
Zohrabova Fatime Anar Qizi     24.01.2009 2 N.Li Xocavend Tam Orta Mekteb
Zulfuqarli  Suxeyla Nazim M.